Bugün: 21.09.2020

15. PİKNİK ŞÖLENİMİZİ YAPTIK

15. PİKNİK ŞÖLENİMİZİ YAPTIK
ÇATALMEŞE MESİRE ALANI AYNI YERDE YAPTIĞIMIZ rn6. PİKNİK ŞÖLENİMİZ OLDU09.06.2019 00:00
Yolüstü&örnekköyü kültür ve dayanışma derneği 15. sini Düzenlediğimiz  Piknik Şölenimiz köylülerimizin  katılımı ile Belgrat ormanlarında temiz ve güzel bir  hava eşliğinde gerçekleştirdik. 
Gençlerin horon ve kolbastı oyunları bu seneki pikniğimize damga vurdu. Bizlere Çatalmeşe Mesire Alanını   tahsis eden  Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın  Hakan BAHADIR  a teşekkür edşyoruz. Bizleri ziyaret eden Bahçelievler  Belediye Meclis Üyeleri Mehmet KAYA  Resül BEZİRKAN ve MHP ilçe başkan yardımcısı Yusuf BAYRAM  teşekkür ediyoruz. Bu güzel atmosfere katılım sağlayan bütün köylülerimizin ve dostlarımıza teşekkür ederiz.Yolüstü&örnekköyü kültür ve dayanışma derneği 15. sini Düzenlediğimiz  Piknik Şölenimiz köylülerimizin  katılımı ile Belgrat ormanlarında temiz ve güzel bir  hava eşliğinde gerçekleştirdik. ataköy escort
Gençlerin horon ve kolbastı oyunları bu seneki pikniğimize damga vurdu. Bizlere Çatalmeşe Mesire Alanını   tahsis eden  Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın  Hakan BAHADIR  a teşekkür edşyoruz. Bizleri ziyaret eden Bahçelievler  Belediye Meclis Üyeleri Mehmet KAYA  Resül BEZİRKAN ve MHP ilçe başkan yardımcısı Yusuf BAYRAM  teşekkür ediyoruz. Bu güzel atmosfere katılım sağlayan bütün köylülerimizin ve dostlarımıza teşekkür ederiz.


Etiketler: DERNEK

Diğer DERNEK HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.