BAŞKANIMIZ CAMİ PROJESİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

BAŞKANIMIZ CAMİ PROJESİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU
cami projesi tam gaz devam ediyor.14.09.2016 23:13
 Köyümüzde yapılması düşünülen camii ve müştemilatı ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak ve fikirlerini yönetime sunmak için başkanımız Dr. MEHMET TİRYAKİ öncülüğünde köyümüzde bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya cami derneği yönetimi köylülerimiz ve derneğimizin yönetim kurulu üyelerinden katılım sağlanarak yapılması düşünülen projenin hangi aşamada olduğu ve bundan sonraki yol haritası ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Başkanımız Dr. MEHMET TİRYAKİ yapmış olduğu sunum ile cami derneği yönetimini biraz olsun rahatlatmış durumda. başkanımızın destek ve takip etme sözleri toplantıya katılanlar tarafında mutlulukla karşılanmıştır.

Başkanımız yapmış olduğu konuşmada bu cami bütün köylülerimizin bütün haralıların bu projeye destek olmaları gerekir bizler dernek olarak bu projenin en başından en sonuna kadar yanında ve içerisinde olacağız bütün gücümüz ile köyümüze yakışır bir projenin ortaya çıkması ve gelecek nesillere güzel bir mabed bırakmak için var gücümüz ile çalışacağız.

Bu projeyi hayata geçirebilmek için istanbul'da ve trabzon'da hem camiye destek hemde cami projemizi tanıtmak için dernek geceleri yapmayı planlıyoruz diyen başkanımız mehmet tiryaki bu çıkışı ile büyük destek gördü.

Köyümüze yapılması düşünülen caminin bazı kısımları netleşmeye başlamış durumda özellikle namaz kılınacak kısmının 400 metrekare olması,şadırvan gasilhane bayan ve erkek tuvalet ayrı ayrı toplantı odası misafirhane gibi bazı kısımlar netleşmiş durumda.

Projesi derneğimizin yönetim kurulu üyesi ALİ TEMEL ÖZCAN tarafından yapılan cami ve müştemilatı için bütün haralıların bu projeye destek olması gerekir ahiretimize yatırım yapmak ve köyümüze güzel bir eser kazandırmak istiyorsak hep birlikte el ele vererek bu projeyi en kısa zamanda hayata geçirmeliyiz.

Etiketler: dernek -cami -proje -tiryaki

Diğer DERNEK HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.