CAMİ DERNEĞİ BAŞKANINDAN YÖKDER İSTANBULA ÖZEL AÇIKLAMALAR

CAMİ DERNEĞİ BAŞKANINDAN YÖKDER İSTANBULA ÖZEL AÇIKLAMALAR
BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM27.10.2016 22:57
Yolüstü köyü cami yaptırma ve yaşatma derneği başkanı HAYRİ DORUL'dan yolüstü örnek köyü kültür ve dayanışma derneğine özel açıklamalar.

Başkan HAYRİ DORUL derneğimizin başkan yardımcısı ABDURRAHMAN TİRYAKİ'ye verdiği bilgilere göre yolüstü köyü sırt mevkiine yapılacak olan cami ve müştemilatı ile ilgili olarak gerekli izinler alınmış,proje çalışmaları son aşamaya gelmiş yolüstü köyü ilkokulu camiiye çevrilmiş ve gerekli tadilat işlemleri tamamlanmıştır.

Cami ve müştemilatı yıkım çalışmaları caminin içerisindeki sökülmesi gereken ahşap malzemelerin söküm işlerinin tamamlanmasının ardından hemen başlayacak ve hafriyat alımını Arsin belediyesi yapacaktır.

Cami inşaatı kalfalığı ile ilgili görüşmeler devam etmektedir cami inşaatımızın demiri Trabzon Ortahisar belediyesi tarafından karşılanacak, beton için de Trabzon Büyükşehir belediye başkanı ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU'ndan söz alınmıştır.

Camimizin cemaat kullanım alanı 400 metrekare olacaktır müştemilat kısmında köyümüzün ve camimizin ihtiyacı olan bütün herşey olacaktır.

Köylülerimizin bu hayır işinde yarışmalarını arzu ediyoruz diyen HAYRİ DORUL camimi allahın izni ile en kısa zamanda bitirilecek ve köylümüzün hizmetine sunulacaktır.

Destek ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. Özel bir teşekkürü'de istanbul'da yıllardır dernekçilik faaliyetlerini başarılı bir şekilde ifa eden siz değerli yolüstü örnek köyü kültür ve dayanışma derneğine etmek istiyorum. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmıyorsunuz her zaman yanımızda olduğunuzu ifade ediyorsunuz çok teşekkür ediyorum.

Etiketler: yolüstü -abdurrahman tiryaki -dernek -cami -

Diğer DERNEK HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.