FUTBOL TURNUVASI BAŞVURU KURALLARI.

FUTBOL TURNUVASI BAŞVURU KURALLARI.
HARA'LILAR SAHAYA İNİYOR11.02.2017 19:39
YOLÜSTÜ ÖRNEK KÖYÜ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN DÜZENLEYECEĞİ FUTBOL TURNUVASI BAŞVURU KURALLARI.

"1-   Turnuvaya katılacak takımlar en geç 01.03.2017 tarihinde saat 19:00'a kadar bu formu turnuva yetkilisine 0530 379 32 61 - 0530 522 79 99 - 0536 446 85 13 numaralarından ulaşarak teslim etmek zorundadır. 
"
2-  Her oyuncu yalnız 1 takımda mücadele edebilir.
3-   Her takımın mutlaka bir sorumlusu olmak zorundadır. Bu kişiler turnuva ile ilgili kura çekimi vb. toplantılara katılmak zorundadır.Takımla ilgili tüm konularda Bütün Müracatlar takım sorumlusu tarafından yapılmak zorundadır. Takım Sorumlusu Dışında yapılacak müracatlar dikkate alınmayacaktır. Takım sorumlusu Takım içerisinde yer alan oyunculardan biri olamaz.
4-Oyuncular ve takım sorumlusu yolüstü ve örnek köyünden olmak zorundadır. Bu forum ile birlikte teslim edecekleri kimlik fotokopileri ile bunu kanıtlamak zorundadırlar.
5-   Her takım kendi forması ile müsabakalara katılacaktır.
6-   Turnuva katılım ücreti 1000,00 TL ' dir.
7-Forumdaki bilgiler turnuva yönetimi tarafından değerlendirilip onaylandıktan sonra takım turnuvada mücadele edebilecektir.
8-Takım Taraftarının Yapmış Olduğu Her Olumsuz Hareketten Takım Ceza Alıcaktır. Taraftarın Küfür Etmesi,Sahaya Girmesi,Alkollu içecek içilmesi Yasaktır. Bu hareketlerin her biri ihraç sebebidir.
9-Takım İsimleri Bölge,Siyasi isimler içeremez.
10- Kendisini desteklemeye gelen her taraftardan takımlar mesul dur, yapılacak ahlaksızlıklar saha içerisindeki her iki takımında ceza almasına sebeptir. Bu cezalar Turnuva Yetkilileri tarafından belirlenecektir.
Yetkilinin İmzası


Etiketler: yolüstü -örnek -köyü -futbol -turnuva -

Diğer DERNEK HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.