MEHMET TİRYAKİ GÖREVİ SİNAN ÖZDEMİR'E DEVRETTİ.

MEHMET TİRYAKİ GÖREVİ SİNAN ÖZDEMİR'E DEVRETTİ.
HAYIRLI OLSUN01.05.2017 14:10
Derneğimizin lokalini yaklaşık olarak beş yıldır çalıştıran MEHMET TİRYAKİ'nin sağlık sorunlarını mazeret göstererek görevi bırakacağını söylemesinden sonra yönetim kurulumuz yapmış olduğu duyuru sonrasında talipli olan köylülerimiz arasından bir tanesine derneğimizin lokalinin çalıştırılması konusunda karar verecekti.

Yönetim kurulumuz öncelikle derneğimize ve köylülerimize beş yıl hizmet eden MEHMET TİRYAKİ ye hizmetleri için teşekkür etmiştir.

Başkanımız Dr. MEHMET TİRYAKİ yönetim kurulumuz ile yapmış olduğu istişare sonucun da oy birliği ile derneğimizin lokalinin çalıştırılması görevi  SİNAN ÖZDEMİR kardeşimize verilmiştir.

Sinan özdemir yönetim kurulumuzun hazırlamış olduğu lokal çalıştırma şartlarını kabul etmiş bundan sonraki yeni dönemde derneğimizin işleyişinde yeni bir sayfa açılmıştır.

Özellikle temizlik,büyüklere saygı,tavır ve davranışlar konusunda yönetim kurulumuzun çok titiz davranacağını belirtmek isteriz ve bu konuda bütün köylülerimizin bizlere yardımcı olacağını umuyoruz.

Yeni dönemde lokalimizi çalıştıracak olan SİNAN ÖZDEMİR kardeşimize başarılar diliyor emekliliğin tadını çıkarmak isteyen MEHMET TİRYAKİ yede hayırlı ömürler diliyoruz.

Etiketler: dernek -lokal -yönetim -sinan özdemir -mehmet tiryaki -

Diğer DERNEK HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.