YAĞMUR'A RAĞMEN MÜKEMMEL BİR İFTAR PROGRAMI YAPTIK

YAĞMUR'A RAĞMEN MÜKEMMEL BİR İFTAR PROGRAMI YAPTIK
KÖYLÜLERİMİZ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ18.06.2017 21:36

Yolüstü Örnek Koyu Kültür ve Dayanışma derneğimizin geleneksel olarak düzenlemekte olduğu iftar programı bu yıl da 17.06.2017 tarihinde Olimpik sosyal- spor tesislerinde gerçekleşmiştir. Yaklaşık olarak 500 ü aşkın köylümüzün ve köyümüzü sevenlerin katılımıyla gerçekleştirilen iftar programı başkan Dr. Mehmet Tiryaki’nin hoş geldin ve selamlama konuşmasıyla başlamıştır.

 Başkan Tiryaki bütün köylülerimize derneğimizin düzenlediği programlara ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür etti ve inşaatı devam etmekte olan Yolüstü Köyü Camii inşaatı için yardım çağrısını yineledi.

Ramazanı Şerifin manevi atmosferinde, Olimpik tesislerin güzel bahçesinde  İstanbul’da yaşayan köylülerimiz hem bir araya gelip tanışma, kaynaşma ve bol bol sohbet etme fırsatı buldu hem de oruçlarını çok leziz bir iftar menüsü ile hep beraber açmış oldu.

Hep beraber yapılan dua ve toplu kılınan akşam namazı sonrası programımız sahura kadar sohbet ve cay faslı ile devam etti.

İftar programımıza Bahcelievler Belediyesi Başkan Yardımcısı Mevlüt UYAN ve Ak Parti İlçe Yöneticileri, iİçe Meclis Üyesi Ahmet Hocaoğlu, Bahcelievler Trabzonlular Dernek Başkanımız Selami Aykut , Arsin Dernekler Federasyonu ve İstanbul Bakkallar Odası  Başkanımız İsmail Keskin, Ataşehir Trabzonlular Dernek Yöneticisi İsmail Dağ, Araklı  Halilli Köyü Dernek Başkanı Recep Ayaydın, Cumhuriyet mahallesi Muhtarı Fehmi Kandemir, daha bir çok STK yönetici ve temsilcisi katılmıştır. Ayrıca ünlü radyo programcısı ve sunucu hemşerimiz lakabı diyar Kaptan Hüseyin de programımıza katılarak bizleri onurlandırmışlardır.

Yağmur’a rağmen İftar programımıza yoğun katılım göstererek bizi mutlu eden tüm köylülerimize  hemşerilerimize, misafirlerimize ve güzel mekanı  bizlere tahsis eden Soğanlı Mahallesi muhtarımız onursal başkanımız Seyfettin Kara’ ya  Yolüstü Örnek Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği olarak çok teşekkür ederiz.


Etiketler: yolüstü -dernek -iftar -tiryaki -mehmet -

Diğer DERNEK HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.