BU GÖRÜNTÜDEN ESER KALMAYACAK

BU GÖRÜNTÜDEN ESER KALMAYACAK
OKUL CAMİİ'YE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ17.10.2016 18:50
Yolüstü köyü reisoğlu mahallesi camii artık miadını doldurdu ve yıkıma hazır. Köylülerimizin yoğun istek ve talepleri ile son yıllarda çokca konuşulan yolüstü reisoğlu mahallesi camii projesi artık hayata geçiriliyor.

Trabzon'da ikamet eden köylümüz Yılmaz YAĞCI kardeşimizin bu eserin meydana gelebimesi için çok gayretleri vardır. Özellikle sosyal medyadan son yıllarda yapmış olduğu yayınlar bir neticeye varılmasına katkıda bulunmuştur.

ilk adım olarak yolüstü köyü cami yaptırma ve yaşatma derneği kuruldu ve çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. gelinen noktada en son olarak projenin tamamlanması ve harfiyat'ın alınmasıyla start verilmiş olacak.

Yaklaşık olarak iki yıl sürmesi beklenen cami inşaatı nedeniyle yolüstü köyü ilkokul binası geçici olarak cami,muhtar odası ve dernek lokali ne çevrilmiş ve artık cemaatimiz namazlarını okulda kılmaya başlamıştır.

Siz değerli köylülerimizin bu projeye ön yargısız bir şekilde sırf Allah rızası için maddi ve manevi destek vermenizi bekliyoruz. 

Yolüstü örnek köyü derneği olarak cami derneği kurulması ve sonrasındaki çalışmaların içerisinde yer almış ve almaya'da devam ediyoruz. Bu projenin en güzel ve köyümüze yakışır bir şekilde hayata geçirilmesi için var gücümüz ile destek olacağız ve çalışacağız.
Bu proje hem köyümüzün hemde derneğimizin yüzakı projesi olacaktır.

Etiketler: cami -dernek -yolüstü köyü -

Diğer KÖYDEN HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.