HAYIRLI BİR TOPLANTI OLDU

HAYIRLI BİR TOPLANTI OLDU
İKİ YILDA BİTİRİLECEK20.11.2016 15:58
Yolüstü köyü cami projesi ile ilgili çalışmalar olağan hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda bugün yolüstü köyünde cami yaptırma derneği ve köy muhtarlığının öncülüğünde bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

Köylülerimizin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya derneğimizin başkanı Dr. MEHMET TİRYAKİ özellikle katıldı ve görüşlerini toplantıya katılan bütün köylülerimize deklare etti.

Yolüstü köyü cami projesinin en kısa zamanda tamamlanıp köylülerimizin kullanımına sunulacak bu konuda dernek ve şahıs olarak üzerimize ne düşüyorsa fazlası ile yapacağımızı taahhüt ediyorum diyen doktor mehmet tiryaki ayrıca bizler yolüstü örnek köyü kültür ve dayanışma derneği olarak bu projenin dillendirilmesine bu günlere gelmesine her zaman ön ayak olduk bundan sonrada her daim ön ayak olmaya devam edeceğiz köyümüze çok güzel bir eser kazandırılmasında bizler her zaman en önde olmaya talibiz dedi. Başkan Dr. MEHMET TİRYAKİ'nin bu konuşması katılımcılar tarafından takdir edildi.

Toplantıda cami derneğimizin sözcüsü olarak ÖMER DEMİRTAŞ,muhtarımız MUSTAFA TİRYAKİ,BEKİR ŞAHİN  ve cami yaptırma derneği başkanı HAYRİ DORUL da birer konuşma yaparak köylülerimizi bu şaheserin yapılmasına katkı vermeye davet ettiler.

Konuşmaların ardından yardımda bulunmak isteyen köylülerimiz nakit bağışlarını dernek başkanına takdim ettiler. Ayrıca projenin iki yıl içerisinde bitirileceği göz önünde bulundurularak iki yıl içerisinde ödenmek şartıyla vaad eden köylülerimizin vaadlerini not ederek bir çalışma başlatılmıştır.

Bugünki toplantıdan yaklaşık olarak 300 bin tl lik bir vaad listesi oluşmuştur.

YOLÜSTÜ ÖRNEK KÖYÜ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ HARALILAR OLARAK ÇIKMIŞ OLDUĞUMUZ BU HAYIRLI YOLDA ALLAH'TAN MAVAFFAKİYETLER DİLİYORUZ BU ESER KÖYÜMÜZE VE KÖYLÜLERİMİZE HAYIRLI OLSUN.

Etiketler: cami -dernek -köy -proje -

Diğer KÖYDEN HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.